Катастрофа стана тази сутрин на кръстовището на бул. "Никола Вапцаров" и ул. "Михалаки Георгиев", научи Plovdiv24.bg от свой читател. Няма данни за пострадали хора. Ето и думите на пловдивчанина:
"Поредната катастрофа и тази сутрин беше факт. Кръстовището наистина е доста опасно. Не един и два пъти са ставали произшествия. Хиляди пъти са подавани молби за поставянето на светофар на това кръстовище. Използвам възможността да напомня пак за това".
Нова катастрофа на бул. "Никола Вапцаров", живущи поискаха светофар
© Plovdiv24.bg






