Неделя не е почивен ден за предприемчиви роми - така започва сигнала си до Plovdiv24.bg наш редовен читател. Нека разберем за какво по-точно става въпрос: Здравейте! Мястото е ул. "Месемврия" до кръстовището с "Богомил" в квартал "Каменица 2". Роми "усвояват" тротоара пред кафенето, полагайки бетон. Дали да не бетонирам и аз пред нас и да изкарам маси и столове?", пита още пловдивчанинът.