Спрели неправилно коли по "Карловско шосе". за това сигнализира читател на Plovdiv24.bg.
"Здравейте! Доста често се прибирам през "Карловско шосе" за Пловдив (мисля, че в момента улицата се казва "Васил Левски") и след спускането от моста на "Ален Мак" към центъра, на малкия светофар непосредствено след моста, винаги има паркирани коли, което изключително затруднява трафика, въпреки че точно там има знак.
След 17.00 часа там е ужасно натоварено и винаги има предпоставка за ПТП, заради паркираните автомобили. Винаги съм се чудил дали е токова трудно да им се напише по един фиш и залепи на всички и да приключи този проблем?"
Наглеци и по Карловско шосе
© Plovdiv24.bg








Ivander
на 20.03.2015 г.
В целият град е така и на общината и полицията не им пука. А решението е елементарно - контрол и налагане на глоби поголовно. Но явно органите предпочитат в Пловдив да се живее по ориенталски.
Анонимен
на 20.03.2015 г.
Нищо ново! Тенденция е по основни булеварди да се спира, че и паркира по такъв начин. Някои си въобразяват, че като пуснат аварийните при съвсем предумишлен престой знаците за тях не важат. Ежедневно по Брезовско шосе от бензиностанцията на Лукойл до търговиите има спрели или трайно паркирали автомобили, които блокират едната лента. В района понякога има и пътна полиция, но освен засичане за превишена скорост не се взимат нужните мерки за въдворяване на ред.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!