Любопитна случка между шофьори се е разиграла на светофар в Пловидв. Видеото е качено във фейсбук страницата на  "Емоция на колела".

Шофьор спира до светофар в "Кършияка" с лаишкия въпрос: "Извинявайте, как е да се возите във "Ферари".

Отговорът, който получава е: "Има емоция и адреналин. А как е возеното в "Тойота".

"Има емоция и практичност", отговаря снимащият видеото.

Светофарът светва зелено и ферарито потегля с висока скорост. 

Видеото е отпреди няколко години, но все пак отваря дискусия дали има качествени пътища в България за автомобили от такъв висок клас.