С курбан за здраве и благоденствие на жителите на "Южен“ почете празника на Свети Великомъченик Димитър районната структура на ГЕРБ. Веднага след службата в храма "Света Троица“ отец Йордан освети ритуалната храна и тя бе раздадена на миряните. Курбанът бе даден от народния представител инж. Атанас Ташков и партийната организация с ръководител Георги Василев. На празника присъстваха още общинските съветници Даниела Дженева, Атанас Узунов, Веселин Маневски и много членове на структурата.
Веднага след службата в черквата "Света Петка“ отец Еленко освети курбан, осигурен от партийната организация на ГЕРБ в "Централен“.Той бе наречен за здраве и успехи на жителите на района. Да е честит Димитровден на имениците, строителите и всички, които празнуват!






