Фалшив сигнал за пожар в подземния паркинг на мол "Пловдив" вдигна на крак пловдивските огнеборци, научи Plovdiv24.bg от институцията.
Малко след 14,00 часа днес бил подаден сигнал за горяща кола. Пристигналите на място пожарникари установили, че става въпрос за теч от радиатора на лекия автомобил и излизаща пара.
Собственикът на колата обаче се притеснил, че това е пушек и алармирал охраната, че колата му гори.
Мъж се притесни, че колата му гори в мола, пожарната установи друго
© Plovdiv24.bg






