ОП "Чистота" предупреждава, че утре започва миенето на вътрешноквартални улици в район "Южен". Ръководството на общинското предприятие призовава гражданите да не паркират в определените часове своите амтомобили на посочените места, така че измиването на междублоковите пространства да е качествено.
Техниката на "Чистота" ще започне работа в 03:00 ч. утре - 9 май, на ул. "Димитър Талев", блок 1100 от № 122 до № 134 и на ул. "Димо Хаджидимов", блок 1106 от №3 до № 7 и от № 9 до № 15.
На 10 май (петък) от 03:00 ч. ще започне измиването на ул. "Братя Шкорпил" от №1 до № 11 и от № 11 до ул. "Димитър Талев".
Междувременно ще бъдат поставени и временни предупредителни знаци.








Elena Borisova
на 08.05.2013 г.
до кога някой от някъде ще ни учи къде и какво да правим или не правим? нима в другите държави не мият улици? първо е нужно да се оправи проблема с паркирането кардинално. Тогава няма нужда някой да пуска официално съобщение,като това
Eli Pencheva
на 08.05.2013 г.
А другите улици кога ще ги измият...?Живея на малка улица близо до бившите хали и е ужасно мръсна,като духне малко ветрец не се трае от прашоляци,тъй като настилката е от павета
Атанас Атанасов 4
на 08.05.2013 г.
Ще ги паркираме на улицата щото няма къде другаде ! Ако си паркирам колата на тротоара пред кооперацията, в която живея, както правех до скоро и не пречех нито на пешеходците, нито на машините, които мият ще мине "ХАНКО БРАТ" да ми напише глоба ! ГЛЕДАЙТЕ СИ РАБОТАТА ! Кат ви пречи колата ми ще я заобиколите !
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!