Омбудсманът Мая Манолова пристигна в Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Тя е в града на тепетата, за да се срещне с хората, които протестират в защита на зелените площи зад хотел "Санкт Петербург". Хората в района искат теренът да бъде парк, не да се строи на него.

В петък представители на инициативния комитет в защита на терена се срещнаха с омбудсмана в институцията, за да подадат жалба и да я поканят на протеста си днес.