Редовен читател на Plovdiv24.bg се свърза с редакцията, за да ни разкаже за до болка познат на всички ни проблем - паркирането в зелените площи на града и разрушаването на зелената система и междублоковото пространство. Даваме му думата, за да сподели проблема си:

Здравейте,

Отново прилагам клип в който се вижда как коли, паркират на скоро озеленената площадка на улица "Иларион Макариополски". Както си виждате, благодарение на тях, трева вече няма.

Моля, да адресирате до институциите.