Броени дни преди Рождество Христово малки коледари посетиха кметството в район "Западен". Децата от Целодневна детска градина "Рая" внесоха празнично настроение у работещите и пожелаха здраве и успех на кмета Димитър Колев.

Малките коледарчета изпяха няколко коледни песни и изрекоха пожелания за късмет, успех и щастие. Освен това те му подариха традиционен обреден хляб за здраве и берекет. 

От своя страна кметът Димитър Колев ги зарадва със сладки изненади и им пожела да са здрави и да слушат много своите родители. Накрая всички се снимаха заедно за спомен, а децата обещаха догодина отново да дойдат на гости в район "Западен".