Към 15 часа вчера в сектор "Пътна полиция" било съобщено за инцидент на бул. "Македония" в Пловдив. Според информацията, лек автомобил "Фолксваген" преминал през паднал на пътното платно 28-годишен пешеходец.
Мъжът е настанен за лечение в болница. Няма данни за употреба на алкохол от страна на водача, на 59 години от града. Работата по изясняване на обстоятелствата около произшествието продължава.
Кола мина през паднал на пътното платно млад мъж в Пловдив!
© Plovdiv24.bg






