Кола се запали и изгоря почти до основи, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Инцидентът стана на бул. "Княгиня Мария Луиза" в Пловдив малко преди 18,00 часа тази вечер.
За щастие няма пострадали, а произшествието образува страхотна тапа в южното платно на пътната артерия.
"Всичко тръгна от ел. инсталацията, едва успяхме да излезем", разказа пред репортер на сайта младият водач.
Лекият автомобил е по-нов модел на "Лада", а в нея освен шофьора е пътувало и едно момиче.






