"Колата беше на улицата буквално и пречеше на натовареното движение сутринта", сигнализира читател на Plovdiv24.bg.

На снимката, която получихме, се вижда как превозното средство най-вероятно е било паркирано на свободните паркоместа на ул."Пеньо Пеев" срещу община Пловдив - район "Тракия". 

В случая явно колата е потеглила сама и се е озовала на пътя, тъй като там паркоместата са под лек наклон, пише пловдивчанинът. Вътре не е имало шофьор.