Кметът в отпуска за Световното, вика за Италия

6368
17

Кметът си взел отпуската през юни, за да гледа на спокойствие вкъщи поне част от започващото днес световно първенство по футбол, призна самият той пред журналисти, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Ще вика и стиска палци за Скуадра Адзура. След националния отбор на България, близо двайсет и пет години вече бил фен и на Италия.
"Ще работя през август, когато повечето общинари почиват", отбеляза Славчо Атанасов.
Той трябва да се заеме отново с преките си задължения на 24 юни. Вчера прекъсна отпуската си за среща със световно известния аржентински писател Хорхе Букай, като между другото обяви на заместника си Руси Панчев, че го съкращава от 1 юли. Още веднъж ще прекъсне почивката си за ден, за да дадял рамо и подкрепа точно на Панчев, който щял да ръководи акция по събарянето на незаконни ромски къщи в район "Северен".

Виж коментарите (17)
Още новини от Новини от Пловдив:
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития
Проф. Христо Тасков: От днес вече нищо не ме свързва с МУ-Пловдив...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).