Намерението на местната власт е до края на лятото камерите за видеонаблюдение на входно-изходните артерии да бъдат поставени. Това каза зам.-кметът Александър Държиков, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Като подготовка за това на следващата сесия на Общинския съвет ще бъде гласувано решение, според което Общината ще разреши на ОД на МВР Пловдив да ползва стълбовете, тъй като видеонаблюдението ще се извършва от тях.
Ще бъде гласувано и още едно решение - община Пловдив да поеме разходите за ел. енергия, необходима за това наблюдение. Сумата на година ще бъде в размер на около 1700-1800 лева.
До края на лятото монтират камери на входовете на Пловдив








Borislav Velchev
на 05.05.2015 г.
Аххаххаахха цяло лято ли ще монтират някви смешни камери хахахахахаххахаахах
Manol Uzunov 1
на 05.05.2015 г.
Файда пълен та*ак са тея ЛЕВАЦИ от общината. крадлива паплач.
Над Закона
на 05.05.2015 г.
Че то камери имаше на входовете и ги махнаха преди извесно време ,сега пак ще монтират е*ахти глупавите
Daniel Chernev 2
на 04.05.2015 г.
да доидат да ми монтират и в клозета
Гери Бонева 1
на 04.05.2015 г.
Ее браво!
manzzeti
на 04.05.2015 г.
Пловдив трябва да стане както в Лондон, на всяка пряка и улица по няколко камери, защото тези неосъзнати хомосексуалисти ще продължават да чупят и безчинстват в градът ни !!!!
голяма гад
на 04.05.2015 г.
На всяко кръстовище трябва да има камери не само за видеонаблюдение, а и за скорост, само така ще се намалят нарушенията извършени от водачи на МПС които "не карат бързо", а просто "летят ниско"..... Така ще се намали и броят на ранените и загинали при ПТП. Дано по-скоро батювците го проумеят.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!