Общината дари терена, за изграждене на нова модерна сграда на пловдивското Пето РПУ. Днес там ще бъде направена първа копка. Парите са осигурени от вътрешното министерство. Преди повече от година и половина отново бяха проведени преговори за даряване на терена, но тогава дарението не бе осъществено. Окончателно решението за дарение на терена бе взето на сесия на новия Общински съвет в края на 2007-ма година. На церемонията се очаква да присъстват пловдивския градоначалник Славчо Атанасов, министърът на вътрешните работи Румен Петков и други.
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!






