Депутат разгледа строителството на стадион "Тодор Диев", остана впечатлен

15364

Народният представител от Пловдив Иван Петков, който е член на Комисията по въпросите на децата, младежта и спорта в 47-ото Народно събрание, посети днес стадион "Тодор Диев" по покана на собственика на клуба Динко Миленчев, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

"Виждам голямо напредване на строителните дейности и съм впечатлен, че човек със собствени средства ще направи такъв хубав стадион. Запознах се с проекта и искам да уверя, че при нужда ще окажем пълно съдействие. Подготвяме среща на футболните клубове Ботев и Локомотив със спортния министър Радостин Василев, като ще направим такава и със Спартак", каза Иван Петков.

От своя страна Динко Миленчев увери, че стадион "Тодор Диев" ще е готов през 2024 г.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
След доброволно явяване в съда: Пуснаха на свобода наемен работни...
Сграда паметник на културата в Пловдив връща автентичния си блясъ...
Хуманно умъртвяват животни в Пловдивско заради шарка, БАБХ въведе...
На 58-годишна възраст внезапно почина Елка Куманова
До 10 225 евро санкция: Пловдив обяви война на умишлените палежи
Официално откриха реновирания комплекс на пловдивската пожарна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).