Деца от работилнички и школи на пловдивските читалища закичиха служителите на Общината за 1 март, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Инициативата им е традиционна и е израз на благодарност за помощта на градските власти. Днес по обяд те гостуваха в сградата на площад "Стефан Стамболов" 1, снимаха се за спомен и не на последно място - предадоха специален подарък мартеница за кмета.
Деца от пловдивски читалища закичиха служители на Общината
© Plovdiv24.bg






