Дни преди светлите празници "Възкресение Христово“ в  район "Южен“ дадоха  старт на залесителната  кампания. "Идва пролет и земята се  възражда за живот, за това  и в район "Южен“ започнахме  със залесяването на иглоститни и широколистни дървета. За съжаление малко са свободните места, в района които могат да се залесят, за това предимно попълваме не захваналите се дървета през предишната залесителна акция. Ще бъдат засадени  и нови 12 броя иглолистни по средната разделителна ивица на ул. "Македония“ от вида хималайски бор, лейлант и пиния. Благодаря на директора на ОП "Градини и паркове“  Стоян Алексиев и неговите служители, които за поредна година ни предоставиха дървесните видове и отново ще полагат грижи за захващането им“, сподели Борислав Инчев.