Циркът с мача на националите лепна ужасно петно върху Пловдив

11198
3

Към този ден и час мач на стадион "Христо Ботев" между България и Унгария няма да има.

Няма да се ангажираме кой крив, кой прав в ситуацията, каква е вината на БФС и т.н.

Фактите са такива, че бе опозорен Пловдив.

Фактите са такива, че новата администрация на общината си смени мнението няколко пъти и след като в петък по тъмно забрани, в събота сутринта позволи, днес пак забранява да има мач на стадиона. 

Фактите са такива, че разривът между Пловдив, управлението на Пловдив и БФС вече е толкова голям, че едва ли от БФС някога пак ще помислят в Пловдив да играе националният отбор на България.

Независимо кой е начело на БФС, дори да се смени ръководството, администрацията не може да бъде подменена цялата, а там работят хора, за които словосъчетанието "мач на националите в Пловдив", вече е до болка отблъскващо.

Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Пловдив:
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития
Проф. Христо Тасков: От днес вече нищо не ме свързва с МУ-Пловдив...
Магазин на популярна верига затвори врати в центъра на Пловдив
Пловдив почете 150 години от гибелта на Васил Петлешков
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).