Читателка на Plovdiv24.bg се възмути от видяното от нея. Даваме й думата сега:

"Здравейте.

Сигнализирам ви за започналото масово изсичане на здрави дървета по улица "Райно Попович".

Кварталът е в състояние на строителна площадка с необезопасени трапове по тротоарите от години.

Вместо проектът да се съобрази със зеленината в квартала, започнаха да изсичат дърветата като за по-лесно".

Снимките са направени преди десетина дни в Пловдив.