Здравейте, пише Ви, ваш редовен читател. Искам да алармирам за една порочна практика. Като медия, която ценя и ежедневно чета, реших да се обърна към Вас, защото няма кой друг да вземе отношение. 

Така читател на Plovdiv24.bg започва сигнала си до нас:

Редовно ми се налага да подавам и получавам документи от Агенция по геодезия, картография и кадастър. Там нещата се случват изключително бавно, този проблем не произтича от хората, работещи на гишетата. Така наречените експерти бавят преписките /за промяна в ПУП-а, чаках 10 месеца/, просрочват ги, но това за което искам да ви сигнализирам е, липсата им на приемен ден!

Отправих запитване, защо няма обявен приемен ден с граждани, а те ми обясниха, че е бил премахнат заради пандемията. Пандемията отмина, но приемният ден не е възстановен. Искам да използвам вашата трибуда, за да запитам началника на СГКК - Пловдив инж. Никола Бадев: 

Защо териториалното поделение на агенцията няма определен приемен ден за граждани? 

Благодаря за вниманието! Ваш редовен читател.