Читател на Plovdiv24.bg алармира, че в район "Тракия" контейнерите за боклук до известна верига за дюнери са препълнени:

"Всяка сутрин до контейнерите за боклук до дюнери "Аладин " в ЖК "Тракия" срещу ТЦ "Форум" е така. Явно нямат договор за изхвърляне на отпадъците /или не го спазват/ със специализирана фирма и никой не ги контролира".

Припомняме, че извозването на боклук става именно рано сутрин. така че натрупаните чували около кофите се почистват.