Снемане на зъбния статус ще се извърши утре от 15.00 часа в ОДЗ „Щастливо детство" в район „Източен", съобщи кметът Петър Петров. Безплатните прегледи са по идея на директора на детското заведение Евгения Попиванова. 60 възпитаници на ОДЗ „Щестливо детство" (ул. Ландос" № 24) ще бъдат прегледани от главен асистент Марияна Димитрова от Факултета по дентална медицина към Медицинския университет в Пловдив и от специализанти. Всяко от децата ще получи карта и предписания за родителите и личния стоматолог.
СВЪРЗАНИ ЛИЧНОСТИ:
ОЩЕ НОВИНИ:
СЛЕДВАЙТЕ НИ:
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!
Петър Петров
Петър Петров 





