Читател се свърза с екипа на Plovdiv24.bg, за да съобщи за авария на ул. "Петко Д. Петков". Районът на аварията е точно пред 4 РПУ Пловдив. 

"От шахтата, разположена на улицата, извира вода", съобщава той. 

Шахтата е обградена с конуси и вероятно служители на ВиК Пловдив започват работа по отстраняването на аварията.

В сайта на ВиК Пловдив се съобщава за друга авария в близост до тази. Авария на захранващ водопровод се отстранва на бул."Княгиня Мария Луиза "№87.

Шофьорите да карат с повишено внимание в района на аварията. Снимката е направена вчера, уточни пловдивчанинът.