Садят 60 нови дръвчета в "Розариума", предаде репортер на Plovdiv24.bg. Акцията е планирана за понеделник, разказа кметът на район "Западен" Димитър Колев
Паркът в момента е разкопан, сподели още той. Това обаче е за добро - в момента се изгражда поливна система, която да обслужва цялата зона от 13 декара. Положени са тръбите, които стигат и до розите, дали име на парка. 
"Ще разговаряме с Паркове и градини и за нови рози", сподели Колев.