Сякаш бомба е паднала в Одрин. Никакви туристи, никакви хора, нулев ден за търговците.
Страшен дъжд валя, сякаш небето се изсипа над града, пише 24rodopi.com.
На границата също е спокойно - малко леки автомобили, малко автобуси.
Сякаш бомба е паднала в Одрин. Никакви туристи, никакви хора, нулев ден за търговците.
Страшен дъжд валя, сякаш небето се изсипа над града, пише 24rodopi.com.
На границата също е спокойно - малко леки автомобили, малко автобуси.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!