Макрон си постави бустерна доза

1318

Френският президент Еманюел Макрон публикува съобщение в Twitter, за да покаже, че си е поставил бустерна доза ваксина срещу коронавируса в момент, когато Франция се стреми да ускори ваксинационната си кампания, за да се пребори с петата вълна на пандемията, предаде Ройтерс.

В официалния си акаунт в Twitter Макрон постави зелена отметка до фразите "подсилваща доза ваксина" и "ваксина срещу грип".

Френският лидер преболедува COVID-19 в края на миналата година, а в края на май съобщи, че си е поставил първа доза от ваксината на Pfizer/BioNTech".

Виж коментарите (0)
Още новини от Международни новини:
Опасна риба завзема гръцкото море
САЩ и Иран подписаха, меморандумът влиза в сила незабавно
Дронове и сателити ще следят плажовете в Гърция за нарушения с ше...
Край на запазването на места на плажа: Властите в Гърция масово и...
Гърция е пред политическа криза
Илон Мъск принуди германската ZDF да оттегли твърдение, че е подс...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).