Автобус с българска регистрация катастрофира в Турция, 11 са ранени

5740

Пътнически автобус, пътуващ от Истанбул за България, е претърпял инцидент в Лозенград, Турция. Автобусът се е преобърнал, след като е излязъл от пътя, и 11 души са били ранени. Пострадалите са насочени към близките болници, предаде NTV Haber.

Пътническият автобус с българска регистрация е пътувал от Истанбул за България, е излязъл от пътя и се е преобърнал в местността Кору в град Кавакли, на 50 км преди граничния пункт Дерекьой.

Заради произшествието, при което са ранени 11 души, включително шофьорът, на мястото на инцидента са изпратени голям брой екипи на полицията, пожарната и здравната служба.

Пристигналите медицински екипи са прехвърлили ранените в околните болници.

Губернаторът на Лозенград Бирол Екипи, кметът на Лозенград Деря Булут, командирът на провинциалната жандармерия полковник Джемалетин Акюз са пристигнали в района и са проследили операциите, свързани с инцидента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Международни новини:
Деца на 2 и 4 г. загинаха в нагорещена кола при 40 градуса
"Имението на чудовищата": Трима осъдени убиха детеубиец и инсцени...
Ормузкият проток е затворен отново
Иран е изнесъл 18 милиона барела петрол през последните пет дни
"Лидл" официално откри първия си пъб
Простреляният в САЩ български полицай беше изписан от болницата с...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).