Журналист: Удари ме синдромът на празното гнездо

4414

Голяма депресия за малко да срине журналистът Драгомир Симеонов. За това сподели самият той:

"Синът ми завърши училище и се изнесе. Аз не знаех, че синдромът на празното гнездо удря така. До онзи ден си правил неща в рутината ти, за да служиш, да помагаш и да се грижиш. В един момент - ги няма. Забравил си малко за себе си. При мен всичко се натрупа и започна да има физически проявления - неврологични - влошен сън, високо кръвно налягане, тревожност. Трябваше да ударя дъното и да падна, за да започна да се интересувам от мен самия", призна Драго Симеонов.

"Физическото действие е доста важно. Сега вися по лостове като маймунче. Свалих 7 килограма, не че бях дебел преди. Лека-полека почва да става, като всяко оздравяване", разкри още радиоводещият.

За да преодолее трудоностите по-лесно до него е половинката му София Маринкова.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: