Светлана изгоря и с телефона, взеха й го

4324

Младият баровец Александър Зиковски е подарил последен модел "Айфон" 17 на вече бившата си любовница Светлана Василева, бивша Гущерова.

Богаташът се е спрял на най-скъпия модел, който струва около 3000 лева, за да може блондинката да си прави хубави селфита и да печели пари. Разбира се, тунингованата многодетна майка не спря да показва новата си придобивка, но от известно време отново е със старата си мобилка, забеляза "Уикенд". "Купи й нов телефон, който си взе при раздялата им, когато майката на Александър разбра с кого спи и прекрати връзката им", издават запознати.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: