Снимка, направена в Пловдвив вероятно преди време, отново разбуни духовете в социалната мрежа Фейсбук, видя Plovdiv24.bg.

Кадърът е от подлеза на улица Гладстон в града под тепетата и в него попада и патрулка с двама полицаи отвън. Друг е въпросът кой какво вижда на въпросния фотос.

"Поне двегодишна снимка се върти из групите от време на време за лайкове. Дайте нещо ново де", зове потребител, а друг му отговаря "... е, да не мислиш са прочели или видяли останалия пейзаж освен това в десния ъгъл".