След "Биг брадър" Георги се развежда?

8847

Естествено красива и чаровна се оказа жената на Георги Марков от "Биг Брадър“. Зрителите останаха изключително изненадани от привлекателния външен вид на Гергана след излъчения видео разговор на рома със семейството му, пише Intrigi.bg.  

Съпругата му и трите му деца му дадоха кураж в последните дни пред финала на риалити шоуто, макар на всички да им направи впечатление студеното отношение на Гери.

"Защо не се усмихваш? Гери, кажи нещо, моля те, виж каква си сериозна, пребиваш ме така! С мен ли си?“, не спираше да я пита Георги. Красивата ромка мълчеше или отговаряше уклончиво, което притесни риалити героя и го накара да се оправдава за закачките с Ивонне в Къщата. 

"Това с Мамасита е само игра, нали знаеш“, продължаваше да реди Георги, но срещаше само студения поглед на жена си.

Близки до ромското семейство разкриват, че откакто Георги е в "Биг Брадър“, Гергана сериозно обмисля да сложи край на брака им, който и преди това е бил под въпрос. Виждайки го в друга светлина в Къщата, Гери осъзнала, че отдавна е изстинала към него и след излизането му от "Биг Брадър“ има голяма вероятност да му покаже вратата.

"Жена му е много красива, класи над него и спокойно може да си намери нещо по-добро“, коментират и зрители по форумите.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Съвети за избор на най-подходящата храна за котки
Лупита Нионг'о ще изиграе Елена от Троя в "Одисея" на Кристофър Н...
На 14 май почитаме паметта на един от най-смелите български новом...
След голямата трагедия и загуба на близнаци: Радостина Костадинов...
Принцеса в "Люлин": Малката Нанси получава мечтаната стая от "Бри...
Зуека за Plovdiv24.bg: Не разбирам защо хората гласуваха за "Прог...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).