Шофьори: Отдолу лед, отгоре сняг! Община "Родопи" абдикира!

7344
3

Сериозна е зимната обстановка по високите части на община "Родопи", научи Plovdiv24.bg.

Кошмарни улици - непочистени, необработени, отдолу лед, отгоре сняг. На това са се натъкнали жители на общината, когато тази вечер са се прибирали от работа. 

Хората твърдят, че е налице пълна абдикация на местната власт. Ако снеговалежите продължат и тази нощ, а температурите паднат под нулата, утре сутринта положението ще бъде още по-трагично.

За да се избегне подобно нещо, е нужно всяка една община да се съобрази с прогнозите и да обработи пътните настилки със съответните препарати против лед още преди да е завалял снегът. Когато това не е направено, се получават ситуации като тазвечерната.

Виж коментарите (3)
Още новини от Любопитни новини:
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу


Виж още: