Поли на Благо в топ форма 2 месеца след раждането

5506

Само два месеца след като стана майка, Полина Спасова - бившата половинка на Благо Джизъса, впечатли последователите си с перфектна форма. Красавицата сподели огледално селфи в спортен екип и написа: "2 months postpartum", показвайки, че бързо е възвърнала фигурата си след раждането със секцио.

На въпрос от фен дали е прибрала напълно коремчето си, Поли откровено призна:

"Много малко остава. Не тренирам още."

След появата на дъщеричката ѝ Теана, инфлуенсърката не спира да получава комплименти за това колко добре изглежда и колко спокойно се справя с майчинството, пише "България Днес".

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: