Нов хит: Тя пропя за раздялата си

3701

Поп звездата Кейти Пери се разписа с нова песен – Bandaids.

Видеото към парчето е като изповед за раздялата ѝ с актьора Орландо Блум.

В клипа певицата мие съдове и изпуска в мивката годежен пръстен. Докато се опитва да го извади, тя пее: "Опитах се с всичко, но не беше това, което направи – а онова, което не направи“.

По-нататък Кейти звучи още по-примирена: "Свикнах да ме разочароваш. Няма смисъл вече да пращаш цветя.“ Видеото проследява болезнен, но и освобождаващ процес – тя се наранява, пада, става, но накрая открива сила в символично цвете – маргаритка, препратка към дъщеря ѝ Дейзи.

"Любовта, която имахме, си заслужаваше“, пее още Пери.

Bandaids е първият сингъл на певицата от 2024 г. насам, припомня BGNES.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: