Мари на Гала: Най-голямата награда

15112

Мари Константин, дъщерята на телевизионната водеща Гала, блесна редом до майка си на церемонията по връчването на наградите "Жена на годината". Двете получиха признание за своето присъствие и вдъхновение, което предават на българската публика. В емоционален пост след събитието Мари сподели, че тази година ѝ е показала кое е наистина важно в живота.

"С нея до мен - тиха, спокойна, винаги. Мама. Моята сила и моят подслон. А ако плъзнете до края, ще видите и малката най-голяма награда, която ме чака вкъщи", написа младата инфлуенсърка, показвайки снимка с дъщеря си Лора, пише "България Днес".

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: