Любо Киров: Смятам се за щастливец!

3277

Обичам работата си, не ми е проблем да работя на Нова година. Смятам се за щастливец. Правя това, което искам - пиша музика. А срещу мен гледам хора, които са добронамерени, радват се на това, което правя. Това заяви в ефира на NOVA  Любо Киров.

Радва се, че е успял на Бъдни вечер да бъде със семейството си и не съжалява, че ще работи на Нова година. 

"Януари е месецът, в който музикантите го дават по-леко", обяснява той.

За него годината беше изпълнена с концерти, награди и нови песни. 

"Върхът е тази победа над самата система. Аз съм много горд с това, че един български музикант може да продава билети и да издържа концертите си без помощ от държавата", каза Любо Киров.

Когато има спонсор, той започва и да изисква.

"Образът ти заприличва на друг, който не си ти. Аз не мога да избягам от себе си, от вярата си, от принципите си", казва Любо Киров.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: