Певицата Стиви Никс обяви, че легендарната американско-английска рок банда Fleetwood Mac официално и окончателно се е разпаднала след смъртта на Кристин Макви през 2022 г. Това е нещо, което феновете подозират от доста време, но Никс за пръв път го обявява по толкова категоричен начин. 

Стиви Никс даде ново интервю за изданието Mojo, в което в прав текст каза, че без Кристин Макви групата не е същата и магията на тяхната музика ще се изгуби. Точните й думи са следните:

“Няма никакъв шанс да съберем отново групата. Това просто не е възможно, без Кристин Макви няма да ни се получи."