Идва ли бейби бум заради самоизолацията на хората?

5728
3

Заради самоизолацията, наложена от властите заради пандемията с новия вирус, британски специалисти очакват в началото на следващата година да се наблюдава истински бейби бум във Великобритания, пише в. "Дейли мейл", цитиран пот БТА.

Изданието цитира прогнозата на Шери Джейкъбсън.

Според нея по време на частичната карантина двойките ще потърсят по-често интимност. По думите на Джейкъбсън, която е ръководителка на лондонската психотерапевтична клиника "Харли терапи", при сегашната ситуация ще възникнат много повече възможности за интимни контакти по време на скучните дни на самоизолация.

Социалното дистанциране и затварянето вкъщи може да се превърнат в един продължителен Свети Влентин. Но други експерти, като Елена Турони например, основателка на психичната клиника в Челси, предричат голям брой бъдещи разводи: "Много брачни двойки няма да се справят с факта, че толкова продължително време ще бъдат принудени да изкарат заедно".

Виж коментарите (3)
Още новини от Любопитни новини:
Една от най-богатите жени в света става на 41
Честито на Евгени Будинов!
Спартак предложи брак на Йоанна-Изабелла в Париж
Феноменален старт: Сарми, "Чичовите коне" и световни звезди взрив...
Марина Цекова сложи край на слуховете и на кариерата като водеща ...
Крисия: Бих приела, ако ме поканят!


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).