ИЗПРАТИ НОВИНА
Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Пловдив
Анализите
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Музика
Личности
Културни
Кино и филми
Други
Кулинарни
Грами 2023: Бионсе стана рекордьор
Автор: Ния Прелджич 17:36 / 06.02.2023Коментари (1)1834
© gettyimages
Тазгодишната церемония на 65-те награди "Грами" се проведе снощи в Лос Анджелис, а Бионсе, Лизо и Хари Стайлс са големите победители на вечерта.

Бионсе влезе в историята, след като с 88-мата номинация в кариерата си стана най-награждаваният артист на церемонията. Тя взе своите 29-и, 30-и, 31-ви и 32-ри трофеи и постави рекорд именно с 32-рата си награда "Грами" за най-добър денс/електронен албум.

По този начин тя изпревари унгарско-британския диригент Джордж Солти, чийто рекорд от 31 награди "Грами" се задържа повече от 20 години.

"Опитвам се да не бъда прекалено емоционална. Опитвам се да приема тази нощ“, каза звездата, приемайки наградата си, предава BBC.

Въпреки успеха си, Бионсе отново не получи желаната награда за албум на годината, която бе връчена на изпълнителя Хари Стайлс.

Той спечели престижната награда "Грами" за албум на годината с третия си албум "Harry's House" - най-лиричният издаван от музиканта досега, който съчетава дрезгави синтезатори и мека акустика с много лични текстове. Това беше изненадваща победа над големите фаворитки Бионсе и Адел.

В речта си британската звезда омаловажи важността на приза.

"В нощи като тази очевидно е толкова важно за нас да помним, че няма такова нещо като най-добро в музиката“, каза певеца.

"Не мисля, че някой от нас седи в студиото и взема решения въз основа на това какво ще ни донесе едно от тези“, каза още Хари.

Лизо получи "Грами" за запис на годината - наградата за цялостно изпълнение на песен - за сингъла си "About Damn Time".

Спечелването на наградата е нещо като завръщане за Лизо, която беше определяна като голямата победителка през 2020 г., но загуби шансовете си за голяма награда заради поп феномена Били Айлиш.


Още по темата: общо новини по темата: 4637
24.03.2023 »
24.03.2023 »
24.03.2023 »
24.03.2023 »
24.03.2023 »
24.03.2023 »
предишна страница [ 1/773 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...
Aнонимен
на 06.02.2023 г.
0
 
 
И Така Като Бионсе Като Бакалова Не Успя Да Спечели Защо
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.

Още новини от Любопитни новини:

ИЗПРАТИ НОВИНА
« Март 2023 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Виж още:
Актуални теми
Концесията на стадион "Пловдив"
ТВ и шоу сезон 2022/2023 г.
Парламентарни избори 2023 г.
Локо в Първа лига, сезон 2022/2023
Поскъпване на хранителните продукти
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Пловдив и региона.
e-mail:
Анкета
Ако изборите за кмет бяха днес, кого бихте подкрепили?
Веселина Александрова
Георги Титюков
Димитър Колев
Здравко Димитров
Иван Петков
Иван Стоянов
Иван Тотев
Йордан Иванов
Костадин Димитров
Манол Пейков
Славчо Атанасов
Друг
РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти
За реклама
Екип
Правила
Пловдивчани във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
©2004 - 2019 Медия груп 24 ООД. Plovdiv24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Plovdiv24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: