Българският топ тенисист Григор Димитров се е разделил с руската звезда на корта Мария Шарапова, защото искал да се съсредоточи основно върху кариерата си.

Не му било лесно да избере тениса пред любовта, още повече, че Маша е идеалът му за жена, както Григор често е казвал пред приятели.

Но за съжаление осъзнал, че ако е сингъл, ще може да мисли само и единствено за представянето си на корта и да дава 100% от себе си, без да се разсейва със сърдечни трепети, разкриват негови близки.



Източник: "Блясък"