Дебора напусна училище: От тук нататък предстои най-доброто за мен

4338

Дебора Михайлова, която беше жертва на жестоко насилие миналата година, успешно завърши училище. Момичето сподели кадри от класната си стая, която е изпълнена с множество спомени. 

"Днес беше доста емоционален ден за мен! Беше последния учебен ден в училище!" Така казва чернокоската, която от класната стая, встъпва в музикалните студиа.

"От тук нататък предстои най-доброто за мен - сигурна съм в това! 5 години бяха изпълнени с много емоции - смях, сълзи, нерви, но съм благодарна, че попаднах в най-страхотния клас", разчувства се Дебора, пише "България Днес".

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: