Андреа: Аз нямам много бивши гаджета

4590

"Сигурно не бих искала да имам дъщеря. Както се казва във "Великия Гетсби": "Много е трудно да си жена в този свят". По-скоро бих искала да имам момчета, защото на жената й е по-трудно в живота. Искам момчета, които да отраснат и да уважават дамата до себе си."

Това сподели фолкпевицата Андреа пред зрителите на предаването "Култ". Тя бе в студиото на bTV за откровено интервю след близо 2 години мълчание.

"Аз нямам много бивши гаджета, но поддържам добри отношения с миналите ми половинки. Истината е, че човек трябва да си каже: "Ставам и се изправям", споделя Андреа.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: