Читател на Plovdiv24.bg се свърза с редакцията ни, за да изрази възмущението си от обслужването на фирма А1. Даваме му думата сега:
"Здравейте, искам да сигнализирам за недопустимо "обслужване" от телефонния център на А1. Рано вчера сутринта, след като установих, че нямам кабелна телевизия и интернет, чийто доставчик са А1 направих опит да подам сигнал на *88.
Както ще видите от прикачения файл, след почти 13 минути липса на отговор се отказах. През тези 13 минути чух многократно колко важен клиент съм за А1, само че чрез предоставената услуга или по-скоро липсата на такава, определено не се чувствам значим клиент за тях.
В същото време сътрудниците им в офисите са крайно некомпетентни, арогантни и тяхната единствена цел е да те накарат да подпишеш документ, с който винаги си им длъжник и условията определено не са в полза на потребителя.
А извиненя с лошото време са неприемливи, просто защото лошо време и тежка зимна обстановка няма, поне на територията на град Пловдив“.








Hmm
на 07.02.2020 г.
По-големи мошеници от А1 няма Подписваш договор за 2 години и след това искаш да се откажеш В началото ти казват едно,ама после било съвсем друго... Затова си ползвам Виваком и всичко е ок
ултрас1926
на 07.02.2020 г.
Тия леваци ползва ли ги още някой.......ами отидете в Куулбокс.
jijo99
на 07.02.2020 г.
тия са мега ужасни. Ама яко някой го закриля. Писах жалба за надписване на сметка, не я уважиха,подадох до КЗП--те казаха че не можели да ми помогнат, писах до комисия за регулиране на съобщенията--и те не можели да помогнат, да съм си завел частно дело. За какво по-дяволите ги има тези службички като нищо не правят. А проблема беше че от Чужбина е звъняно на номер до БГ--който номер обаче е с една липсваща цифра и реално такъв няма и не може да бъде избран. Лошото е че всички са се комбинирали и където и да идеш е едно и също.
двк
на 07.02.2020 г.
Ако трябва да окачествя и определя работата на А1 ще напиша само РЕКЕТ.Най-важната им дейност за тях е да им станеш клиент,за което са много детайлни в убеждаването.Обаче скриват замаскираните уловки,в безкрайно дългите и многобройни условия със шрифт,който само летец може да прочете,ако има време разбира се.После започват ежедневни атаки за натрапване на услуги,за които ако не възразиш със "СТОП" ти съдират кожата.РЕКЕТ,това е! Като ми свърши договора и бягам.
dakotabg
на 07.02.2020 г.
Ало,енергото,ли е? Не,тук е ВиК.. Нищо и на вас,да ви *** мамата! Това е положението,иначе,аз лично нямам проблем с А1
Андрей Слабаков
на 07.02.2020 г.
За тези кръвопийци си важен само, когато плащаш сметки или подписваш договор..
Фадромата
на 07.02.2020 г.
Подкрепям човека от всякъде, ако искате да се обеденим и да наемем адвокат да си търсим правата, това е недопустимо, със мен са по абсолютно същия начин по 20мин.ги чакам, някъкви промоционални смс без да ги искам и прочие.....
nevena_t
на 07.02.2020 г.
Освен всичко изброено ще добавя,че от централата на А1 се обаждат на телефона ми(без да съм им искала тази услуга)и също се опитват да ме заблудят с някакви "промоции",чиято стойност надвишава сега плащаната от мен услуга.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!