Здравейте, изпращам Ви снимка на един нагъл човечец (по-скоро на част от кучетата му) с кучкарник (вероятно незаконен), находящ се на ул. "Петър Стоев" между кръстовището с ул. "Стефан Стамболов" и ул. "Димитър Талев". Така читател на Plovdiv24.bg започва сигнала си до нас. И продължава: "Правени са многократно забележки на въпросния типаж, резултатът, както сами се досещате, е нулев. Този господин има 6-7 огромни кучета, които ежедневно разхожда в градинката на ул. "Стефан Стамболов" 51, както се вижда от снимката точно под табела "забранено за кучета".
Нямам нищо против големите кучета, самият аз дълги години съм бил собственик на голяма порода. Проблемът е че кучетата са много и не се почиства след тях, а и се разхождат на забранено за това място. Ако имате идеи как да процедирам с наглия господин, ще Ви бъда благодарен. Неведнъж лицето е споделяло, че печели пари от кучетата, така че предполагам ще може да си позволи глоба от Общинска охрана, въпросът е, че последните не се появяват (никога) в този район... Поздрави".
Огромни кучета притесниха пловдивчанин
© Plovdiv24.bg








Hristo Iankov 2
на 29.09.2017 г.
Такива боклуци като родителите които всяват страх в децата от животни трябва да живеят в гората без никои да им пречи.
Irina Hristova 2
на 28.09.2017 г.
Най лошото и зло същество е човек
Георги Богданов 1
на 28.09.2017 г.
Сега кучетата ви са винвни :D
Stela Mincheva 2
на 28.09.2017 г.
Нямам думи....тези кучета мпже да доведат някое дете до заекване!!!До като кучетата са по-важни от хората,така ще е!Господата управляващи 100% виждат и с наслада си усвояват парите от рушвета!!!
Hristo Ganchev 1
на 28.09.2017 г.
Повецхе ме притеснкват хората,а не кыцхетата
Peter Demirov
на 28.09.2017 г.
Време е да стане обратното!
DailyDose
на 28.09.2017 г.
Явно който си плаща на еколозите става добър стопанин. Така че, евтина кайма и топлийки - бол.
nevena_t
на 28.09.2017 г.
Е,отново сме заприличали на кучкарник!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!