Потребителка на детска млечна кухня в Хасково намери насекомо в храната на детето си. Вили Атанасова взела обяда от пункт на ул. Мадара и след като открила хлебарка сигнализирала общината.

"Кметът г-н Добри Беливанов сезира Агенцията по храните. Оттам започнаха масирана проверка на кухнята-майка", уточниха от местната администрация.

Резултатите от проверката щели да бъдат ясни в четвъртък сутринта.



Източник: "24 часа"