Навръх Великден в София тръгна и дългоочакваният нощен транспорт. Линиите са четири и кръстосват София като обща начална спирка е площад "Батенберг". Билетът е два лева. 

Очаквано навръх Великден десетки хора със свещи в ръце избраха да се приберат след църква с чисто новите нощни линии на градския транспорт. Перфораторът отива в историята или поне така ще е в столичния нощен градски транспорт. Тук билетите ще се подпечатват от кондуктор няма да важат абонаменти и служебни карти.



Източник: Нова тв