Увеличават се новите случаи на COVID-19 у нас

2280

225 са новите случаи на COVID-19 у нас. Направени са 3272 теста. Това показват данните на Единния информационен портал.

Положителни са близо 6,9% от пробите.

Шестима са починали, но има и 92 излекувани.

В болници за лечение остават 343 пациенти. От тях 41 са в иинтензивни отделения. 41 са новоприетите пациенти.

През последните 24 часа са поставени 63 ваксини.

Разпределението по области на новооткритите случаи: Благоевград - 11; Бургас - 9; Варна - 7; Велико Търново - 7; Видин - 0; Враца - 7; Габрово - 8; Добрич - 2; Кърджали - 1; Кюстендил - 8; Ловеч - 5; Монтана - 4; Пазарджик - 4; Перник - 3; Плевен - 4; Пловдив - 21; Разград - 0; Русе - 8; Силистра - 2; Сливен -10; Смолян - 4; София област - 12; София град - 65; Стара Загора - 14; Търговище - 0; Хасково - 4; Шумен - 3; Ямбол - 2 души.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: