След като блокираха централата на ДПС: Протестът тръгва към централата на ГЕРБ 

След призива на бившият председател на "Продължаваме Промяната" Кирил Петков протестиращите блокираха за кратко централата на "ДПС-Ново Начало". Към 20.50 часа ул. "Врабча“ бе изцяло блокирана от протестиращи, който скандираха "Пеевски ще падне", предаде репортер на "Фокус". 

Пред централата на Делян Пеевски има силно полицейско присъствие. Шествието продължава към тази на ГЕРБ. 

Гражданите поеха по бул. "Цар Освободител“ и достигнаха до централата на "ДПС- Ново начало“ на ул. "Врабча“, където има засилено полицейско присъствие. Движението по бул. В района на паметника на Васил Левски, както и на кръстовището при Софийския университет "Св. Климент Охридски“, е ограничено.

Голяма част от центъра на София е без електрозахранване.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Велев: Държавният служител получава значително повече "чисти" пар...
Загиналите две деца на АМ "Тракия" са футболисти от академията на...
Правителството вдига цените на винетките от 1 август
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове


Виж още: